DIKSON KEIRAS FINISH ECO FIX 02 350ML | LLAK PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8000836391497

Çmimi:
€9,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Spërkatës ekologjik për flokë – me mbajtje shumë të fortë – rregullues pa gas.

Për stil flokësh me qëndrueshmëri të gjatë. Rezistent ndaj lagështisë.

Sjellë volum të jashtëzakonshëm dhe efekt shkëlqyes. Me mbajtje shumë të fortë.

Nuk i bën flokët e rënda. Tërhiqet lehtësisht me brushë. Nuk ka efekt të copëtimit. Formulë profesionale.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë