DIKSON KEIRAS FINISH GLAZE CREAM FOR STRAIGHT & CURLY 12 250ML | KREM PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8000836392029

Çmimi:
€6,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Për flokë të lëmuara dhe kaçurrele.

Kundër lagështisë, kundër flokëve të elektrizuara. Formulë profesionale.

Ideale për shtimin e flokëve të drejta dhe kaqurrele.

Sjellë definim, forcë dhe elasticitet tek flokët kaçurrele përderisa ofron veprim të butë rregullues.

Për mbrojtje të garantuar kundër nxehtësisë nga tharëset dhe drejtueset për flokë.

Si ta përdorni: aplikoni sasinë e nevojshme në flokë të njoma dhe masazhoni për ta lehtësuar absorbimin.

Thani si zakonisht.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë