DIKSON KEIRAS STRENGTHENING ENERGIZING TREATMENT FOR HAIR 1X8PCS 10ML | AMPULA KUNDËR RËNIES SË FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:8000836391367

Çmimi:
€17,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Trajtues intenziv përforcues dhe energjik i pasuruar me Lupin të bardhë, i cili vepron në faktorët të cilët kontrollojnë ciklin e jetës së secilës fije të flokut.

Lehtëson depërtimin e ushqimit dhe nxit metabolizmin qelizor, duke ndikuar në stimulimin e rritjes.

E nxerrur nga bajamet e ëmbla, Amanduline SGSP® është agjent natyral rindërtues i cili vepron mbi fibrat e flokut, duke sjellur mbrojtje dhe vëllim.

Keiras Strengthening Energising Treatment mbron kundër mplakjes dhe sjellë masë trupore dhe strukturë tek floku, i cili duket më i fortë, më i shëndoshë dhe me plotë vitalitet.

Mënyra e përdorimit: shpërndani përbërësit që gjenden në shishkë mbi kafkë tek flokët e thara. Masazhojeni dhe thani si zakonisht. Përfundojeni një cikël të tërë trajtimit.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë