DIKSON KEIRAS STRENGTHENING ENERGIZING SHAMPOO 1000ml | SHAMPO KUNDËR RËNIES SË FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:8000836391428

Çmimi:
€9,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Energji dhe vitalitet falë pranisë së lupinit të bardhë, i cili lufton humbjen e flokut të irrituar, dhe vitamina PP, e cila shton vrull të energjisë, duke përforcuar flokun dhe rritur rezistencën e tij.

Si ta përdorni: shpërndajeni në mënyrë të barabartë mbi flokët e lagura.

Masazhojeni në mënyrë të kujdesshme dhe shpëlani ato.

Përsëritni me aplikimin e dytë nëse e shihni të nevojshme. Përfundojeni trajtimin me Keiras Strengthening Energising Treatment për flokë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë