DIKSON KEIRAS DAILY USE SHAMPOO 1000ml | SHAMPO I PËRDITSHËM PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8000836395082

Çmimi:
€12,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Shampo ditor me pantenol dhe vitamin E për çdo lloj të flokëve. Ideal për përdorim të shpeshtë. Në mënyrë të butë spastron duke i sjellur veti ushqyese dhe dobi flokëve.

Pantenoli hidraton, ushqen dhe zhvillon veprim mbrojtës kundër dëmtimit dhe mplakjes. Sjellë ndriqim dhe lëmim gjatë ditës.

Përdorimi: shpërndajeni në mënyrë të barabartë mbi flokët e lagura.

Masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni. Nëse e shihni të nevojshme, kompletojeni trajtimin ditor me maskën e lehtë Keiras.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë