DIKSON KEIRAS CURLY MASK 500ml | MASKË PËR FLOKË TË DREDHURA

Uni CosmeticsKodi:8000836395570

Çmimi:
€9,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Keiras maskë për flokë të dredhura dhe të valëzuara me algin të hidrolizuar, ekstrakte të gjethes cassia alata dhe vaj argani.

Keratini, vaji argan dhe mjalta kombinohen për të sjellë elasticitet dhe volum, duke rikthyer hidratimin optimal të fijeve të flokëve.

Algini i hidrolizuar dhe ekstraktet e gjethes cassia alata parandalojnë dëmtimin nga ndotja dhe mjegulla, duke bërë rigjenerimin e flokëve dhe ngadalësimin e plakjes së parakohshme.

Si të përdorni: pas shampos, shpërndani maskën në mënyrë të barabartë mbi flokët e lagur. Masazhoni me kujdes, lëreni të pushojë për 5-10 minuta dhe pastaj shpërlajeni mirë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë