DIKSON KEIRAS CURLY GLAZE 200ml | KREM KUNDËR ELEKTRIZIMIT

Uni CosmeticsKodi:8000836395587

Çmimi:
€7,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Keiras krem kundër elektrizimit të flokëve të dredhura apo të valëzuara me mjaltë dhe vaj argani.

Mjalta dhe vaji argan hidratojnë, duke e lënë strukturën e flokëve të butë dhe flokë të plotë voluminoz dhe me shkëlqim. Për dredha me elasticitet natyral.

Si të përdorni: para tharjes, spërkateni në mënyrë të barabartë mbi flokë.

Përdorni 5-10ml të produktit - në varësi të gjatësisë së flokëve.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë