DIKSON KEIRAS COLOR PROTECTION OIL 100ml | VAJ PËR FLOKË TË NGJYROSURA

Uni CosmeticsKodi:8000836395167

Çmimi:
€14,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Vaj Keiras për mbrojtjen e flokëve të ngjyrosur dhe të trajtuar, me vaj argan, vaj luledielli dhe vaj esencial të dru sandalit.

Një përzierje e vajrave për të ushqyer flokët pa i rënduar ato, duke zgjatur gjallërinë dhe shkëlqimin e ngjyrës.

Formula e ekuilibruar rikthen ekuilibrin fiziologjik të fibrave të flokut, duke u sjellë butësi dhe shkëlqim flokëve që i janë nënshtruar trajtimeve kimike.

Si ta përdorni: për të shtuar shkëlqimin hidhni disa pika vaj në pëllëmbën e dorës dhe shpërndani në mënyrë të barabartë mbi flokët e pastruara dhe të thata.

Gjithashtu mund të përdoret si një trajtim mbrojtës mbi flokë të lagur përpara drejtimit ose dredhjes së tyre.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë