DIKSON KEIRAS COLOR PROTECTION MASK 500ml | MASKË PËR FLOKË TË NGJYROSURA

Uni CosmeticsKodi:8000836395150

Çmimi:
€9,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Keiras maskë për flokë të ngjyrosur dhe të trajtuar me algin i hydrolizuar, ekstrakte të gjethes cassia alata dhe proteina mëndafshi.

E pasuruar me veti të jashtëzakonshme hidratuese dhe zbutëse të proteinave të argininës dhe mëndafshit, maska rikthen butësinë, lëmueshmërinë dhe shkëlqimin e flokëve.

Algin i hidrolizuar dhe ekstraktet e gjethes së cassia alata ndihmojnë në mbrojtjen e flokëve kundër ndotjes dhe mjegullës,duke bërë rigjenerimin e flokëve dhe ngadalësimin e plakjes së parakohshme.

Si të përdorni: pas shampos, për një trajtim të thellë, shpërndani maskën në mënyrë të barabartë mbi flokët e lagur.

Masazhoni me kujdes për thithje optimale, lini të pushojë për 5-10 minuta dhe pastaj shpërlajeni mirë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë