DIKSON KEIRAS BLONDE HAIR SHAMPOO 1000ml | SHAMPO NEUTRALIZUES I NGJYRËS SË VERDHË

Uni CosmeticsKodi:8000836395266

Çmimi:
€13,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Keiras shampo neutralizues i ngjyrës së verdhë për flokë bjonde dhe të zbardhura, me algin të hidrolizuar, ekstrakte të gjethes cassia alata dhe mjaltë blete.

Shampo për neutralizimin e ngjyrës së verdhë në flokë të bardha, të zbardhuara, të theksuar ose të ngjyrosur me tone super-ndriçuese.

Për pamje të flokëve bjonde natyrale, shampoja zbutë dhe ushqen fibrat e flokëve për tu rikthyer atyre shkëlqimin.

Algini i hidrolizuar dhe ekstraktet e gjethes së cassia alata mbrojnë flokët kundër ndotjes dhe mjegullës, duke bërë rigjenerimin e flokëve dhe ngadalësimin e plakjes së parakohshme.

Si të përdorni: aplikoni sasinë e kërkuar të produktit në flokë të lagur, duke shpërndarë në mënyrë të barabartë. Masazhoni butësisht dhe lini të pushojë për 3-5 minuta. Shpërlani.

Koha e pushimit: 3-5 minuta për flokët e zbardhura ose të theksuara; 3 minuta për flokë të bardhë ose të thinjura.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë