DIKSON KEIRAS BLONDE HAIR MASK 500ml | MASKË NEUTRALIZUESE E NGJYRËS SË VERDHË

Uni CosmeticsKodi:8000836395273

Çmimi:
€9,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Keiras maskë për flokë bjonde dhe të zbardhura, me algin të hidrolizuar, ekstrakte të gjethes cassia alata dhe ekstrakte të farës së lulediellit.

Një formulë inovative e bazuar në algin hidrolizues dhe ekstrakt të gjethes së cassia alata i cili mbron flokët nga ndotja dhe mjegulla si dhe rivitalizon dhe ngadalëson plakjen e parakohshme.

Përdorni maskën për të neutralizuar ngjyrën e verdhë në flokë të bardhë, të zbardhuar, të theksuar ose të ngjyrosur me tone super-ndriçuese, si dhe për të hidratuar dhe ushqyer fibrat e flokëve.

Ekstrakti i farës së lulediellit dhe mjalti punojnë gjithashtu në harmoni për të sjellë butësi dhe shkëlqim në flokë.

Si të përdorni: për përdorim pas shampos. Shpërndani në mënyrë të barabartë mbi flokët e lagur, masazhoni me kujdes. Për rezultate optimale, lëreni të pushojë për më shumë se 5 minuta, pastaj shpërlajeni mirë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë