DIKSON KEIRAS AGE PROTECTION MASK 500ML | MASKË KUNDËR PLAKJES SË FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:8000836391305

Çmimi:
€11,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kjo maskë për flokë Active Protection vepron duke rregulluar shëndetin e flokut i cili është trajtuar në mënyrë kimike.

Vitamina E, A dhe F që përmbajnë vaj argani, sjellin ushqim dhe strukturë tek floku, derisa acidi linoleik që përmban vaji i farës së lirit hidraton duke e rregulluar humbjen e ujit.

Burimi i çmuar i përbërësve të ristrukturuar tek flokët tuaj, të cilët mbesin të mbrojtura, të ushqyera dhe me plotë shkëlqim.

Përmban filter UV.

Si ta përdorni: aplikoni maskën Keiras Active Protection për flokët e thara me peshqir. Masazhoni për të lehtësuar tretjen.

Leni të pushojnë për një periudhë prej 5 minutash, dhe pastaj shpëlani në mënyrë të kujdesshme.

500ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë