DIKSON IMPACT COLOR SOUR CHERRY 60ml | NGJYRË PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:8000836101409

Çmimi:
€5,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ngjyrë për flokë, Dikson Impact Color.

Veprim zbardhues dhe ngjyrë afatgjate. Nuk ka nevojë për ndonjë zbardhje paraprake ose trajtim të plotë zbardhues. Aplikojeni direkt në flokë të thatë.

Mund të përdoret vetëm, apo edhe së bashku me një ngjyrë oksiduese të flokëve.

Në këtë rast, ndani fijet e flokëve që do të trajtohen me Impact Color dhe aplikoni ngjyrën oksiduese (p.sh. Dikson Color) në flokët e mbetur. Të dy produktet e kanë të njëjtën kohë aplikimi.

4 nuanca:

 • Kumbull e kuqe
 • Fuchsia
 • Vishnje
 • Kakao

I testuar dermatologjikisht.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë