DIKSON HAIR COLOR WRITER YELLOW 100ML | NGJYRË PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8000836412079

Çmimi:
€8,89

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Color Writer është ngjyrë e drejtpërdrejt dhe gjysëm e përhershme për flokë. Është e gatshme për përdorim pa patur nevojë për përzierje me substanca të tjera.

7 hijet mund të përdoren individualisht apo të përzihen në mes vete, pra lejeni kreativiteti tuaj të lirë. Një varg i pakufijshëm i ngjyrave dhe kombinimeve të spikatura dhe vibruese.

Color Writer është e gjithanshme, funksionale ekskluzive…si përfundim, është prodhim i cilësisë superiore. Paleta me hijezime të mahnitshme që ju lejojnë you që të sjellni imagjinatën dhe prirjen tek çdo stil, duke i iluminuar flokët me efekt intenziv, vibrues dhe të veçantë.

Aplikoni drejtpërdrejt tek flokët e zbardhuara me blanzh, të theksuara dhe tek fijet e më të ndriquara të flokëve (toni 9 apo më e qelur, natyrale ose e ngjyrosur) për të arritur efekte të veçanta të ngjyrës.

Tek flokët jo të zbardhuara me bllanzh (flokët bjonde natyrale apo të ngjyrosura, të dyja me bazë 9 apo më të qelur). Për rezultate me qëndrueshmëri më të gjatë, ju duhet të përdorni pigmente të pastra (e kaltër - e kuqe - e verdhë - rozë tronditëse – vjollcë - portakalli – e gjelbër), pa e bërë më të hollë me ngjyrë të bardhë.

Leni në atë gjendje flokët të pushojnë për 20 minuta, dhe aplikimi përfundon. Shpëlani flokët: mos i lani me shampo – mos aplikoni kondicioner. Tekstura kremoze e prodhimit i bën flokët shumë të buta.

Ngjyra ka qëndrueshmëri deri në 20 larje me shampo. Ngjyra mund të qëndroj edhe më gjatë, varësisht nga koncentrimi i pigmentit (i pastër apo i hollë) si dhe gjendjes së përgjithshme të flokut.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë