DIKSON HAIR COLOR WRITER SHOCKING PINK 100ML | NGJYRË PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8000836412086

Çmimi:
€8,89

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Color Writer

Ngjyrë gjysmë e përhershme e flokëve gati për përdorim, nuk ka nevojë për përzierje me substanca të tjera.

Aplikim i shpejtë: duhen vetëm 20 minuta ta mbani ngjyrën në flokë.

Zgjat mesatarisht 20 larje.

I përshtatshëm për aplikim të drejtpërdrejtë të një nuance të vetme, apo aplikim të drejtpërdrejtë të disa nuancave të përziera së bashku dhe për të marrë një pamje pastel. Shihni broshurën e udhëzimeve për informacion mbi mënyrën e përdorimit.

Vetëm për përdorim profesional.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë