DIKSON HAIR COLOR EXTRA 7.31 120ML | NGJYRË PËR FLOKË

Zbritje 36%
Uni CosmeticsKodi:8000836254877

Çmimi:
€3,49 €5,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kushtet e ngjyrave Dikson.
Përhershëm për ngjyrosjen e flokëve. Ngjyra premium e flokëve në Itali duke përdorur sistemin e ngjyrave ekskluzive molekulare të Dikson për gjendje superiore dhe shkëlqim.
I gjithanshëm dhe i lehtë për t’u përdorur, Dikson's Color arrin rezultate të jashtëzakonshme të vazhdueshme.

Udhëzimet: Përzierje 1: 1, 2.02 fl. oz. (60 ml) të ngjyrës së flokëve me 2.02 fl. oz. (60 ml) e hidrogjen zhvilluesi i vëllimit tuaj të zgjedhjes në një hark jo metalik.
Për informacion më të detajuar, referojuni udhëzimeve të përfshira brenda kutisë.
Përbërësit: Aqua, Alkooli Cetearyl, Ceteareth-10, Stearate PEG-8, Propilen Glycol, Amoniaku, Klorur Cetrimonium, Hydrosulfite natriumi, Tetrasodium EDTA, Ethanolamine, Acid Thioglycolic, Parfum, Extracts Extra Mala, Recentita Extra, Malvica, Acta Ekstrakti, Mali i Argjendtë, Ekstrakt Mala
Kujdes: Ky produkt përmban përbërës të cilët mund të shkaktojnë acarim të lëkurës tek disa individë dhe së pari duhet të bëhet një provë paraprake sipas udhëzimeve shoqëruese.

Ky produkt nuk duhet të përdoret për ngjyrosjen e qerpikëve ose vetullave; për ta bërë këtë mund të shkaktojë verbëri.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë