DIKSON HAIR COLOR EXTRA 6.3 120ML | NGJYRË PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8000836255775

Çmimi:
€5,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Formula, e pasuruar me përbërës aktivë të dobishëm për përmirësimin e mirëqenies së flokëve, duke përmbushur dëshirën e klientit për një trajtim teknik që nuk bën kompromis në aspektet kozmetike.

QELIZAT STAMINALE BIMORE: ato janë “zemra që rreh” e bimës dhe një burim i çmuar i përbërësve aktivë natyralë. Sigurojnë rigjenerim efektiv dhe të sjellin veprim stimulues efikas në qeliza. Kjo i bën ato një eliksir të vërtetë rinie për flokët.

ACIDI HIALURONIK: sjell fuqi hidratuese të synuar, duke qenë në gjendje të lidh një numër të madh molekulash uji dhe të rivendosë ekuilibrin e duhur hidrik të flokëve natyralë.

VAJI KËPI: rigjallëron flokët, duke sjellë elasticitet, volum, butësi dhe shkëlqim falë përmbajtjes së lartë të acideve yndyrore esenciale, Omega 3 dhe Omega 6, si dhe vitaminë E. Përmbajtja e lartë e vitaminës B1 dhe B2 zbut në mënyrë aktive flokët, me një efekt zbutës të jashtëzakonshëm.

MËLLAGA: I pasur me mucilage, i cili e mbanë hidratimin, ekstrakti i mëllagës sjell veprim hidratues, si dhe ka veti zbutëse, ushqyese dhe shkëlqyese, duke ristrukturuar dhe zbutur flokët.

PROTEINA MËNDAFSHI: Fiksohet në keratinën e flokëve, duke krijuar një barrierë mbrojtëse. Ato gjithashtu hidratojnë dhe qetësojnë flokët, duke ndihmuar në parandalimin e plakjes. Gjatë ngjyrosjes, proteinat e mëndafshit veprojnë si agjentë mbrojtës, duke u kujdesur për mirëqenien dhe shëndetin e flokëve, duke i lënë të lehtë për t'u krehur, të mëndafshtë dhe plot shkëlqim falë fuqisë së tyre të jashtëzakonshme kondicionuese.

KAMOMILI: Me veti mbrojtëse, zbutëse dhe qetësuese, ekstrakti i kamomilit është jashtëzakonisht i dobishëm për flokët e brishtë.

Veçoritë:

 • Një përvojë e re profesionale e ngjyrës së flokëve;
 • Mbulim 100% i flokëve të thinjur;
 • 0% sles (sodium laureth sulfate);
 • 0% parabene;
 • Përmban përbërës aktivë të zgjedhur me kujdes për flokë të bukur;
 • Ngjyrë e qëndrueshme;
 • Bazë kremoze e kondicionuar;
 • Shkëlqim i jashtëzakonshëm;
 • Një gamë e gjerë opsionesh ngjyrash;
 • Tub 120 ml për trajtime më shumë se një herë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë