DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY 7.4 120ML | NGJYRË PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8000836253726

Çmimi:
€6,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Dikson Color Anniversary është ngjyrë + kondicioner në një produkt të vetëm.

Formulim i ri që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që e revolucionalizon konceptin e nuancës, duke e bërë kondicionimin e flokut gjatë ngjyrimit.

Një shampo i lehtë është i mjaftueshëm që ta shpërlani ngjyrën, fija e flokut lirohet nga ngatrrimet në mënyrë të jashtëzakonshme.

Flokët mbeten shumë i butë në prekje, pa patur nevojë të shtohet ndonjë produkt specifik pas periudhës së ngjyrimit.

Dikson Color Anniversary është formulë avant-garde, rezultat i kombinimit inovativ si dhe përzierjes së pigmenteve me ngjyrë.

Floku i ngjyrosur definohet, ndriçohet, bëhet i bukur natyrshëm, në linjë me trendet më inovative të modës së flokëve.

Dikson Color Anniversary është ngjyrë: 

 • më me shkëlqim
 • më intenzive
 • më mbuluese për flokët e bardha

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë