DIKSON HAIR COLOR ANNIVERSARY 1.0 120ML | NGJYRË PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8000836253153

Çmimi:
€6,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Dikson Color Anniversary është ngjyrë + kondicioner në një produkt të vetëm.

Formulim i ri që garanton rezultate të provuara shkencërisht dhe që e revolucionalizon konceptin e nuancës, duke e bërë kondicionimin e flokut gjatë ngjyrosjes.

Një shampo i lehtë është i mjaftueshëm që ta shpëlani ngjyrën, fija e flokut lirohet nga ngatërrimet në mënyrë të jashtëzakonshme.

Flokët mbeten shumë të butë në prekje, pa patur nevojë të shtohet ndonjë produkt specifik pas periudhës së ngjyrosjes.

Dikson Color Anniversary është formulë avant-garde, rezultat i kombinimit inovativ si dhe përzierjes së pigmenteve me ngjyrë.

Floku i ngjyrosur definohet, ndriçohet, bëhet i bukur natyrshëm, në linjë me trendet më inovative të modës së flokëve.

Dikson Color Anniversary është ngjyrë: 

 • me më shkëlqim
 • më intenzive
 • më mbuluesë për flokët e bardha

   Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

   • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
   • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
   • Transfer bankar
   • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
   • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
   Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
         Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
         • DHL
         • Posta e Kosovës
         • Posta Mik Mik
           WORLDWIDE SHIPPING
           Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

           Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

           Kalkulo çmimin e transportit!

           Ndoshta ju pëlqejnë

           Produktet që keni shikuar më parë