DIKSON DIKSOPLEX MICRO KIT DEFENSIVE 3X100ML | MBROJTËS PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8000836500851

Çmimi:
€44,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Një teknologji e re mbrojtëse për të mbështetur integritetin dhe shëndetin e flokëve.

Tre produkte, tre faza, një rezultat sinergjik.

Set Micro Përmban:

 • 1 x Diksoplex Mbrojtëse 1. Shield Shishe 100ml
 • 2 x Diksoplex Mbrojtëse 2. Shield Magnifier Shishe (100ml)

Diksoplex Defensive kombinon efektivitetin e një teknologjie inovative dhe formulave efektive në thjeshtësinë e përdorimit të saj.

1. Shield - i përzier me produkte teknike - mbron integritetin strukturor brendaqelizor të flokëve dhe e forcon atë duke rritur elasticitetin e saj.

2. Magnifier Shield - krem i lëngshëm - përfundon veprimin mbrojtës dhe forcues të Diksoplex Defensive no. 1 Shield - duke rikthyer kushtet optimale të hidratimit dhe ushqimit.

Pa parabene dhe sulfate.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë