DIKSON KEIRAS AMPLIFIED VOLUME SHAMPOO 250ML | SHAMPO PËR VOLUM

Uni CosmeticsKodi:8000836391275

Çmimi:
€5,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Përmban kolagen dhe acid hialuronik, për efekt të mrekullueshëm voluminoz.

Fuqia tonuese dhe teksturuese e kolagenit rregullon masën trupore të flokëve më të mira, përderisa acidi hialuronik ushqen dhe hidraton.

Sjellë spastrim të butë dhe volum për flokë të lëmuara, të shkëlqyera dhe të shëndosha.

Si ta përdorni: shpërndajeni në mënyrë të barabartë mbi flokët e lagura.

Masazhojeni në mënyrë të kujdesshme dhe shpëlajeni.

Kompletojeni trajtimin me Keiras Thickening Volumising Serum për flokë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë