DIKSON KEIRAS ACTIVE PROTECTION SHAMPOO 250ml | SHAMPO PËR FLOKË TË NGJYROSURA & DËMTUARA

Uni CosmeticsKodi:8000836391152

Çmimi:
€5,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Flokët e ngjyrosura dhe të trajtuara kanë nevojë për përkujdesje ditore si dhe për vëmendje.

Shamponi Keiras Active Protection është krijuar për të mbrojtur karakteristikat natyrale të flokëve të trajtuar me ngjyrë dhe me kimikale.

Veprimi i vajit të arganit, një zbutës efektiv që poashtu sjellë hidratim dhe veprim antioksidues, ndërthuret me vajin e farës së lirit, e cila ndihmon në balancimin e humbjes së ujit, duke e mbrojtur elasticitetin dhe rezistencën e flokut.

Përmban filter UV.

Si ta përdorni: shpërndajeni në mënyrë të barabartë mbi flokët e lagura.

Masazhojeni në mënyrë të kujdesshme dhe shpëlani. Përfundojeni trajtimin me maskën për flokë Keiras Active Protection.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë