DIKSON DIKSOLISS MINI KIT TREATMENT 3X100ML | TRAJTUES PËR RIGJENERIM DHE DREJTIM

Uni CosmeticsKodi:8000836501056

Çmimi:
€56,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

DIKSOLISS. LISSACTIVE kombinon efektivitetin e një
teknologji për një trajtim inovativ për rregullimin e flokëve me thjeshtësinë
të përdorimit për një efekt të qëndrueshëm.

1 SHAMPOO
SHAMPO I TRAJTIMIT 100 ml
Pastron delikate flokët dhe e përgatit për fazat e mëposhtme të
DIKSOLISS.

Ngjarje LISSACTIVE, trajtim kundër frizzit.
Përdoret vetëm e kombinuar me kremin për trajtimin e rregullimit.

2 KREM
KRIJIMI I TRAJTIMIT 100 ml
Shtë thelbi i DIKSOLISS. Trajtimi LISSAKTIV, ai rregullon flokët dhe
rindërton atë në të njëjtën kohë.

3 Kondicioner
FORCIMI I POSTSIMIT
Kondicioneri i trajtimit - 100 ml
Ajo përfaqëson hapin e fundit të DIKSOLISS.

Trajtimi LISSACTIV, ai përfundon
efekt ristrukturimi në flokë dhe e lë të butë në prekje, me shkëlqim dhe dukshëm të shëndetshëm.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë