DIKSON KEIRAS DAILY USE LIGHT MASK 250ml | MASKË E PËRDITSHME PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8000836391138

Çmimi:
€7,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Koncentrim i forcës dhe ushqimit, për flokë të buta të cilat janë me plotë shëndet.

I pasuruar me pantenol dhe vitamin E, Keiras Daily Use Light Mask për flokë mbron kundër dëmtimit që shkaktohet nga radikalët e lirë, duke e rregulluar energjinë tek fibrat e flokut.

Nuk rëndojnë flokët poshtë, e përshtatshme për aplikim ditor. Masazhojeni për lehtësimin e tretjes. Shpëlani flokët.

Rezultatet janë të menjëhershme pa patur nevojë për kohë pushimi për flokët.

Për trajtim më të thellë, leni ato të pushojnë për një periudhë prej 5 minutash, dhe pastaj shpëlani në mënyrë të kujdesshme.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë