DIKSON BLONDE SUPER BLEACH UP TO 9 SHADES 500gr | ZBARDHUES (BLLANZH) I KALTËR

Uni CosmeticsKodi:8000836111026

Çmimi:
€16,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Diksoblonde zbardhues i avancuar super i shpejtë , pluhur i rëndë i qëndrueshëm aromatik me vaj organik të grurit.

Performancë optimale në të gjitha teknikat e ndriçimit: theksim, balayage dhe zbardhues. Fuqi zbardhuese deri në 9 hije.

I shpejtë, praktik dhe i sigurt për t'u përdorur.

Nuk shkakton ënjtje ose djegie, veprim neutralizues i ngjyrës së verdhë.

Përmban vaj organik të grurit, për të hidratuar, revitalizuar dhe për të sjellë shkëlqim tek flokët.

Para përdorimit, ju lutemi lexoni me kujdes udhëzimet e përdorimit dhe i kushtoni vëmendje paralajmërimeve në fletushkën e dhënë.

Tasi gjithashtu përmban një gotë matëse dhe një lidhëse mbyllëse për qesen e zbardhues.

Vetëm për përdorim profesional.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë