DIKSON BLONDE KERATIN MASK 500ml | MASKË ME KERATIN

Uni CosmeticsKodi:8000836243161

Çmimi:
€11,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Diksoblonde maskë me keratinë dhe vaj organik të grurit për flokë të trajtuara, zbardhuara ose të theksuara.

Maska rigjeneron, hidraton dhe i bën flokët më të lehtë për tu krehur falë formulës së saj të pasuruar me keratinë, për të densifikuar dhe për t'i kthyer mbrapa elasticitetin e saj, dhe vajin organik të grurit për të hidratuar, rigjallëruar dhe sjellë shkëlqim.

Maska përdor teknologjinë mbrojtëse Diksoplex.

Si ta përdorni: pas shampos, shpërndani mbi flokë të thara, bëni masazh të butë. Lëreni të pushojë për 5-10 minuta, pastaj shpërlani me kujdes.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë