DIKSON ARGABETA VEG-KERATIN SHAMPOO REPAIR 1000ml | SHAMPO PËR RIPARIMIN E FLOKËVE ME KERATINË BIMORE

UNI CosmeticsKodi:8000836136203

Çmimi:
€11,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Shampo riparuese ArgaBeta VegKeratin, për flokë të dëmtuar dhe të trajtuar me kimikate.

Me oriz të hidrolizuar dhe proteina soje (keratinë bimore)

Ideale për flokë të dobësuar ose të dëmtuar nga trajtimet kimike ose mekanike.

Përbërësit aktivë përthithen lehtësisht, tonifikon flokët dhe rikthen bukurinë e tyre natyrale.

Pastron me delikatesë flokët e ndjeshme. Rivendos strukturën.

Flokë më të shëndetshëm dhe më të fortë që garantojnë butësi mëndafshi.

Përdorimi si shampot e zakonshme.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë