DIKSON ARGABETA VEG-KERATIN SERUM REPAIR 100ml | SERUM PËR RIPARIMIN E FLOKËVE ME KERATINË BIMORE

UNI CosmeticsKodi:8000836520842

Çmimi:
€8,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Serum riparuese ArgaBeta VegKeratin, për flokë të dëmtuar dhe të trajtuar me kimikate.

Me oriz të hidrolizuar dhe proteina soje (keratinë bimore)

Formuluar posaçërisht për të rivendosur integritetin natyral të gjatësisë dhe majave të flokëve.

Falë proteinave të hidrolizuara të orizit dhe sojës, flokët hidratohen dhe kondicionohen, dhe elasticiteti kthehen.

Përdorimi: aplikojeni serumin në flokë të thatë ose të lagur dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë. Mund të përdoret çdo ditë. Nuk ka nevojë për shpëlarje.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë