DIKSON ARGABETA VEG-KERATIN MASK REPAIR 500ml | MASK PËR RIPARIMIN E FLOKËVE ME KERATINË BIMORE

UNI CosmeticsKodi:8000836243789

Çmimi:
€9,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Maskë riparuese ArgaBeta VegKeratin, për flokë të dëmtuar dhe të trajtuar me kimikate.

Me oriz të hidrolizuar dhe proteina soje (keratinë bimore)

Ushqen dhe riparon flokët, duke ju dhënë ton dhe volum.

Ideale pas trajtimeve kimike, ndihmon në ruajtjen e efekteve të tyre më gjatë dhe rikthimin e bukurisë natyrore dhe integritetit të flokëve.

Përdoret pas larjes me shampo. Lëreni të qëndroj për 5 deri në 10 minuta.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë