DIKSON ARGABETA VEG-CARBON MASK DETOX 250ml | MASKË PËR DETOKSIFIKIMIN E FLOKËVE

UNI CosmeticsKodi:8000836243970

Çmimi:
€7,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Maskë për detoksifikimin e flokëve ArgaBeta vegCarbon, për flokët e stresuar nga faktorët mjedisorë.

Rigjeneron flokët e stresuar nga ndotja dhe agresionet e jashtme.

 • Zbutë, ushqen dhe pastron;
 • zgjidh dhe i bën flokët më të butë;
 • rikthen pastërtinë dhe vitalitetin;

Përdorimi: pas larjes me shampo. Lëreni të qëndroj për 5 deri në 10 minuta.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë