DIKSON SILVER FLASH CONDITIONING SHAMPOO WITH ANTI YELLOW ACTION 500ml | SHAMPO NEUTRALIZUES I NGJYRËS SË VERDHË

UNI CosmeticsKodi:8000836135862

Çmimi:
€8,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Silver Flash, neutralizon tonet e verdha të flokëve të bardhë, gri, të zbardhur, të theksuar ose super të çelur.

Mënyra e përdorimit:

 • Aplikoni sasinë e nevojshme të produktit në flokë të lagur, duke i shpërndarë në mënyrë të barabartë.
 • Masazhojeni butësisht dhe lëreni të veprojë për 3-5 minuta.
 • Më pas shpëlajeni me ujë të vakët.

Koha e pushimit: 3 minuta për flokë të zbardhur ose shatir, 3-5 minuta për flokë të bardhë ose gri.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë