DIKSON DIKSOREMOVE SKINACTIVE 150ml | SOLUCION PËR HEQJEN E NGJYRËS NGA LËKURA

UNI CosmeticsKodi:8000836299397

Çmimi:
€6,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Dikso Remove Skinactive është një produkt epidermal që ndihmon për të hequr butësisht çdo mbetje ngjyre pas lyerjes së flokëve.

Heq ngjyrën e mbetur në lëkurën e kokës dhe përgjatë vijës së flokëve pas larjes së ngjyrës.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Përdorimi:

 • Aplikoni produktin në një shtupë pambuku;
 • Fërkoni dhe shpëlani mirë zonat e trajtuara.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë