DIKSO BLONDE ANTI-ORANGE SHAMPOO 300ml | SHAMPO KUNDËR NGJYRËS PORTOKALLI

UNI CosmeticsKodi:8000836136654

Çmimi:
€6,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Shampo anti-portokalli për flokë me ngjyrë të errët.

Pastron butësisht dhe neutralizon tonet e padëshiruara të bakrit, të kuqes dhe portokallisë falë formulës së pasuruar me pigmente blu.

Falë KERATINËS dhe VAJIT ORGANIK TË KERTIVE TË GRURI, garanton hidratimin, shkëlqimin dhe elasticitetin e flokëve. Nuk njollos lëkurën e kokës.

Mos e përdorni në flokë të hapur ose shatir.

Përdorimi:

 • Vishni doreza mbrojtëse dhe aplikojeni në flokë të lagur.
 • Masazhojeni, lëreni për 1 deri në 5 minuta, shp;rndajeni dhe më pas shpëlajeni mirë.
 • Nëse dëshironi, mund ta përsërisni aplikimin për efektin anti-portokalli.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë