DIESEL SPIRIT OF THE BRAVE EDT 75ml | PARFUM PËR MESHKUJ

Uni CosmeticsKodi:3614272631885

Çmimi:
€64,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Spirit Of The Brave nga Diesel është një aromë e drurit qelibar për meshkuj.

Me Spirit of the Brave, Diesel dhe Neymar bashkëpunuan në krijimin e një parfumi që rishkruan kodet e burrërisë. Një aromë moderne dhe sensuale, njësoj porsi Neymar.

Një parfum me një qëndrim të veçantë që përzien aroma të forta dhe të ngrohta të kedrit dhe qelibarit, me një akord lëkure sensuale.

Inovativ dhe provokues, por gjithnjë besnik ndaj ADN-së së tij origjinale, Diesel nuk ndalon kurrë të sfidojë status quo-në dhe vazhdon të eksperimentojë me ide të reja për të krijuar aromat e pazakonta me një personalitet të vërtetë.

Krijuar në vitin 2019
75ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë