DIESEL LOVERDOSE EDP POUR FEMME 50ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3605521132437

Çmimi:
€54,64

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Diesel shton linjën e tij të parfumeve me edicionin e ri të mprehtë të quajtur Loverdose në një lojë fjalësh që interpretohen si "Lover Dose" ose "Love Overdose".
Një parfum magjepsës që e bën gruan që e vë atë të papërmbajtshëm dhe njeriu që i afrohet asaj bie në mënyrë të çmendur në dashuri.

Diesel Loverdose dyshohet se posedon molekula që stimulojnë hipotalamusin, pjesën e trurit përgjegjëse për tërheqjen dhe epshin.

Vetë përbërja është florale – pikante, e hapur me anise dhe mandarinë. Jasemini Sambac, jamballi dhe petalet e gardianisë përbëjnë thelbin e përbërjes, të vendosura mbi një bazë orientale prej qelibar, vanilje dhe nota druri.

Krijuar në vitin 2011
50ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë