DELIA CAMELEO MEN HAIR COLOR CREAM FOR BEARD DARK BROWN 3.0 30ml | NGJYRË PËR MJEKËR

Uni CosmeticsKodi:5901350445839

Çmimi:
€5,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Formulë profesionale për meshkuj e cila mund të përdoret për ngjyrosjen e mjekrës, mustaqeve dhe flokëve të thinjura.

 • I mbulon në mënyrë efektive qimet e thinjura
 • Përdorim i lehtë, formulë të sigurtë
 • Ofron rezultate të dukshme pas 5 minutash
 • Pa përbërje të amoniakut, para-fenilenediaminës dhe parabenit

   Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

   • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
   • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
   • Transfer bankar
   • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
   • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
   Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
         Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
         • DHL
         • Posta e Kosovës
         • Posta Mik Mik
           WORLDWIDE SHIPPING
           Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

           Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

           Kalkulo çmimin e transportit!

           Ndoshta ju pëlqejnë

           Produktet që keni shikuar më parë