DELIA CAMELEO HAIR COLOR SHAMPOO 7.0 40ml | NGJYRË E PËRKOHSHME

UNI CosmeticsKodi:5906750890210

Çmimi:
€1,24

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Shamponi për ngjyrosje të përkohshme Delia Cameleo

 • Metodë e shpejt për rifreskim të ngjyrës në mes të ngjyrosjes dhe ndryshimit të toneve
 • Trajtim delikat mahnitës - pa amoniak dhe oksidues
 • E sigurtë dhe e butë për lëkurën e kokës
 • Shkëlqim i bukur dhe vitalitet për flokët
 • Përdorim i lehtë - e gatshme për përdorim në qese, vendosni drejt në flokë
 • Ngjyrë që mund të lahet: 4-6 larje

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë