DAVIDOFF COOL WATER FOR WOMEN PARFUM 30ml | PARFUM PËR FEMRA

Uni CosmeticsKodi:3414202011820

Çmimi:
€38,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Cool Water Woman kap thelbin e bukurisë sensuale, natyrore.

Përjetoni senzacionin e freskët të Davidoff Cool Water Woman.

Ashtu si një sirenë moderne duke dalë nga deti në një valë freskie, Cool Water Woman kap thelbin e bukurisë sensuale, natyrore.

Aroma është shumë e qetë me nota ujore që na kujtojnë erën e oqeanit dhe ujin e freskët të detit, frutat dhe pyjet. Notat e sipërme janë të shijshme, të ftohta dhe ujore me agrume, pjepër mjaltë, ftua, ananas, lotus dhe zambak. Notat e zemrës janë lule të buta; May Rose, Jasmine dhe Muguet. Notat bazë janë Musk, Vanilje, Pjeshkë, Sandalwood, Orris dhe Vetiver.

Krijuar në vitin 1996
30ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë