TECHNIC EXPOSED EYESHADOW PALETTE 1X16 PCS | PALETË ME HIJE PËR SY

Uni CosmeticsKodi:5021769205289

Çmimi:
€6,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Është dizajnuar të jetë paleta më e mirë nude për të gjithë. Me 16 nuanca që i përshtaten të gjitha nuancave të lëkurës, që krijojnë pamje magjepsëse, të buta dhe neutrale të syve. Exposed Palette do të jetë e preferuara juaj!

 • x 8 nuanca mat
 • x 8 nuanca me shkëlqim

Aplikoni produktin me brushë apo me gisht. Çdo nuancë mund të vendoset deri në ngjyrën origjinale të paletës apo të përhapet për një ngjyrë të butë dhe natyrale.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë