SUGARBEAR GENTLE DETANGLING BAMBOO HAIR BRUSH | BRUSHË PËR SHKREHJEN E FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:850000320208

Çmimi:
€11,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

SugarBear brushë e bambusë për shkrehje të flokëve tani është në dispozicion për blerje!

SugarBear brusha e bambusë ka majë të lëmuara, të rrumbullakëta, pa plastikë, e cila është më e hijshme se brushat tradicionale me majë topash. Shijoni një mënyrë më të butë për të hequr në mënyrë efektive ngatërresat në flokë!

Çfarë e bën atë më të mirë?

Kjo furçë mund të përdoret në flokë të lagur ose të thatë dhe është krijuar për të gjitha llojet e flokëve!

Brusha e bambusë prej drurit natyral është e fortë, por jep butësi në kokë duke ndihmuar në shpërndarjen e vajit natyral të flokëve tuaj në çdo lëvizje.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë