STREP CRYSTAL FACE AND DELICATE AREAS 1x20pcs | LETËR ME DYLL PËR DEPILIM

UNI CosmeticsKodi:8002340009332

Çmimi:
€3,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
"Strep" facial and sensitive hair removal strips are the most practical and effective method to get rid of unwanted hair growth.
Thanks to their composition with camellia oil and vitamin E, with moisturizing and protective action for the skin, they remove the hairs from the root, leaving the skin soft and smooth for a long time.
With frequent use, the hairs become thinner, softer and thinner.
Dermatologically tested! Carefully follow the instructions for use that are enclosed.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë