SILCARE SENSUAL MOMENTS SECRET LOVE PERFUME HAND CREAM 30ml | KREM PËR DUAR

UNI CosmeticsKodi:5902560524512

Çmimi:
€2,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Lëkurë ideale e lëmuar dhe e butë në prekje, ndjesi e shëndetshme, e hidratuar si dhe me aromë magjepsëse, çfarë mund të dëshironi më shumë?

Përbërësit e përzgjedhur me kujdes mundësojnë një nivel të lartë hidratimi edhe të lëkurës më të thatë duke e bërë atë delikate, të lëmuar dhe të butë. Kur përdoret rregullisht, përbërësit aktivë të kremit i mundësojnë lëkurës të rifitojë fleksibilitetin dhe pamjen rinore, ajo rigjenerohet ndërsa pamja e saj përmirësohet dukshëm. Formula është e lehtë dhe përhapet lehtësisht në lëkurë, për më tepër, përthithet në çast dhe nuk lë një shtresë ngjitëse në duar.

Një avantazh shtesë i produktit është aroma e tij e mrekullueshme që zgjat gjatë në lëkurë:

 • Sensual Moments Hush Hush – një aromë fantastike e pjeprit dhe agrumeve. Me një nuancë të hidhësisë së grejpfrutit, ëmbëlsisë së mollës dhe butësisë së shalqirit shkrihet me aromën e buqetës së një luleje: tuberoza, zambaku i luginës, trëndafili dhe pansi. Gjithçka ndërthuret me një akorde të aromës së drurit të sandalit-qelibarit.
 • Sensual Moments Secret Love – një përbërje me lule që magjeps me thekse gazmore. Këtu do të gjeni nota fisnike të irisit, lules së portokallit dhe jaseminit të cilat theksohen nga akordet e thella të paçulit, përbërjes së pralinës dhe mjedrës.

Veçoritë:

 • Hidraton në mënyrë efektive dhe rigjeneron dukshëm lëkurën e duarve
 • Jep ndjesinë e menjëhershme të butësisë
 • Largon tensionin e pakëndshëm të lëkurës
 • Përmirëson gjendjen dhe fleksibilitetin e lëkurës
 • Aromë e qëndrueshme parfumi

Përdorimi: masazhoni në duar të pastra dhe të thata dhe lëreni të përthithet.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë