SILCARE HAND CREAM SMOOTHING ALMOND OIL 100ml | KREM PËR LËMIMIN & ZBUTJEN E DUARVE

UNI CosmeticsKodi:5902560547948

Çmimi:
€2,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Zbuloni fuqinë ushqyese të vajrave me kremin e duarve për zbutje Silcare me vaj Bajame.

Krem zbutës duarsh me vaj bajame të ëmbël që zbut dhe vajos lëkurën duke ndikuar pozitivisht në elasticitetin e saj. Urea dhe vitamina E hidratojnë fort dhe i bëjnë duart këndshëm të lëmuara në prekje.

Vaji i bajames së ëmbël shfaq veti shumë të mira hidratuese, forcuese, zbutëse dhe antioksiduese. Për më tepër, zvogëlon problemin e thonjve të çarë dhe lëkurës shumë të thatë. Rekomandohet për lëkurë të thatë dhe të irrituar.

Përdorimi: Masazhoni kremin Silcare zbutës të duarve me vaj bajame të ëmbël në duar të pastra dhe të thata, derisa të përthithet.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë