JAGUAR WHITE LINE SCISSOR TIMELESS BLACK 5.5INCH 36575 | GËRSHËRË

Uni CosmeticsKodi:4030363123449

Çmimi:
€89,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

JAGUAR TIMELESS BLACK
TË HOLLA, TË MPREHTA DHE GJITHMONË NË STIL
Me lehtësi elegante, Jaguar Timeless e zezë ka një teh të hollë me dorëza të zgjatura, pothuajse në formë të kurrizit, dorëzat e kompensuara që u japin pamje të shkëlqyeshme dhe një ndjesi komode. Jaguar Timeless  janë krijuar për persona që pëlqejnë një ndjesi tradicionale ndaj gërshërëve të tyre. Janë të disponueshme në formën klasike të dorezës (madhësia 5.5”) si dhe në variantin tjetër (madhësia 6.0”). JAGUAR WHITE LINE premton një zgjedhje të larmishme të gërshërëve. Ato gjithashtu kanë një shtresë metalike me cilësi të lartë që ofron mbrojtje ndaj alergjive në nikel. Gjithashtu, ju mund të blini gërshërët rralluese për flokë nga JAGUAR TIMELESS E ZEZË në të njejtën ngjyrë siç janë dhe gërshërët e thjeshta për flokë.

TË MPREHTA
Të githa gëshërët e flokëve kanë veti prerëse nga JAGUAR WHITE LINE. Falë Çelikut të përpunuar, tehu klasik me një kënd të prerë e të sheshtë siguron një mprehtësi shumë të mire. Këto gërshërë të mprehta, sigurojnë një prerje të sigurt dhe precise, janë veçanërisht të pajisura për të parandaluar rreshqitjen e flokëve. Kjo i bën këto gërshërë, shumë të përshtatshme për stilimin e prerjeve drastike.

ÇELIKU DHE SIPËRFAQJA
Falë çelikut të përpunuar dhe forcimit shtesë të akullt, lejohet prerja speciale e flokëve nga gërshërët dhe ne arrijmë një mprehtësi shumë të mirë dhe skaje të prerjeve afatgjate. Pamja e bukur me një fund të mveshur dhe të shkëlqyeshem,  JAGUAR TIMELESS janë bindshëm gërshërët ideale. Shtresa metalike me cilësi të lartë mbron gjithashtu dhe nga alergjitë në nikel.

ERGONOMIKA DHE LËVIZJA E GËRSHËRËVE
Forma klasike e dorezës siguron një ndjesi tradicionale të prerjes, me dy unazat e dorezës të mbivendosur në mënyrë simetrike. Dizajni siguron një pozicion ergonomik të kapjes. Dorezat janë të prirura të lehtësojnë dorën dhe bërrylin në mënyrë që të punoni të relaksuar. Sistemi i vidave në ndërthurje me tehun siguron lëvizje të lehtë dhe shumë të mirë, që e bën prerjen me gërshërët të këndshme dhe të lehtë. Sigurohuni që të keni vendosje përfekte. Shumë të lirshme ose të ngushta?  - Me sistemin e vidave VARIO, ju shumë lehtë mund t’i rregulloni me një monedhë.

PRODUKTET E PËRFSHIRA
Të gjitha gërshërët për flokë JAGUAR WHITE LINE janë të pajisura me unaza gishtash që përputhen, me cilësi të lartë. Për të shmangur pikat e presionit, ne përdorim vetëm unaza cilësore të prodhuara në Gjermani, për gërshërët e flokëve JAGUAR.Very good long lasting sharpness

 • Skajet prerëse, gjysmë të integruara

 • Çelik kromi

 • Këndi i sheshtë i prerjës

 • Lëvizshmëri e lehtë dhe shumë e mirë

 • Mbrojtje kundër alergjisë në nikël

 • Sistemi  i vidave VARIO

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë