JAGUAR JAGUART SCISSOR MYSTIC ROSE (B&W) 5.5inch 45255-25 | GËRSHËRË

Uni CosmeticsKodi:4030363123166

Çmimi:
€112,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

JAGUAR JAGUART MYSTIC ROSE
Koleksioni i kufizuar Jaguar Art (JaguArt) sjellë dizajne të gjalla dhe unike në koleksionin tuaj të gërshërëve për prerjen e flokëve.  Dizajni MYSTIC ROSE përdor hije të lehta dhe të bardha për t’I bërë trëndafilat të dallohen në një sfond të zi. JaguArt është një pjesë e koleksionit Jaguar White Line që përdor çelik cilësor të trajtuar me akull me një kënd të prerjes së sheshtë që jep një mprehtësi të qëndrueshme dhe prerje pa përpjekje. Trëndafili mistik është krijuar për ata që pëlqejnë një ndjesi tradicionale ndaj gërshërëve të tyre. Eshtë në dispozicion në formën klasike të dorezës (madhësia 5.5 "). JAGUAR WHITE LINE premton një përzgjedhje të larmishme. Ata gjithashtu kanë një shtresë metalike me cilësi të lartë që ofron mbrojtje ndaj alergjive nga nikeli.

TË MPREHTA
Gërshërët të flokëve Jaguar të bëra me çelik gjerman janë përpunuar me kujdes për të sjellë prerje të lehtë. Të gjitha gërshërët e flokëve dhe gërshërët rralluese kanë veti prerëse të aprovuara nga JAGUAR WHITE LINE. Falë përpunimit të çelikut special, si pjesë e gërshërëve të WHITE LINE të Jaguar, tehu ka një prerje të sheshtë për të siguruar mprehtësi shumë të mirë dhe preçize.

ÇELIKU DHE SIPËRFAQJA
Falë çelikut të përpunuar dhe forcimit shtesë të akullt, lejohet prerja speciale e flokëve nga gërshërët rralluese dhe ne arrijmë një mprehtësi shumë të mire dhe skaje të prerjeve afatgjate. Shtresa metalike me cilësi të lartë mbron gjithashtu dhe nga alergjitë në nikel.

ERGONOMIKA DHE LËVIZJA E GËRSHËRËVE
Forma klasike e dorezës siguron një ndjesi tradicionale të prerjes, me dy unazat e dorezës të mbivendosur në mënyrë simetrike. Dizajni siguron një pozicion ergonomik të kapjes. Dorezat janë të prirura të lehtësojnë dorën dhe bërrylin në mënyrë që të punoni të relaksuar. Sistemi i vidave në ndërthurje me tehun siguron lëvizje të lehtë dhe shumë të mirë, që e bën prerjen me gërshërët rralluese të këndshme dhe të lehtë. Sigurohuni që të keni vendosje përfekte. Shumë të lirshme ose të ngushta?  - Me sistemin e vidave VARIO, ju shumë lehtë mund t’i rregulloni me një monedhë.

PRODUKTET E PËRFSHIRA
Të gjitha gërshërët për flokë JAGUAR WHITE LINE janë të pajisura me unaza gishtash që përputhen, me cilësi të lartë. Për të shmangur pikat e presionit, ne përdorim vetëm unaza cilësore të prodhuara në Gjermani, për gërshërët e flokëve JAGUAR.

 • Mprehtësi shumë e mire afatgjate
 • Çelik kromi
 • Këndi i sheshtë i prerjës
 • Lëvizshmëri e lehtë dhe shumë e mirë
 • Mbrojtje kundër alergjisë në nikël
 • Sistemi  i vidave VARIO

  Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

  • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
  • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
  • Transfer bankar
  • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
  Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
        Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
        • DHL
        • Posta e Kosovës
        • Posta Mik Mik
          WORLDWIDE SHIPPING
          Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

          Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

          Kalkulo çmimin e transportit!

          Ndoshta ju pëlqejnë

          Produktet që keni shikuar më parë