CAROLINA HERRERA CH BAD BOY EDT 100ml & SHOWER GEL 100ml | SET PËR MESHKUJ

UNI CosmeticsKodi:8411061979990

Çmimi:
€81,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Bad Boy Eau de Toilette bën një udhëtim kompleks për shqisat, duke kombinuar notat e piperit të zi dhe të bardhë me gjallërinë e limonit të Bergamotit jeshil italian.

Notat kryesore janë Piper i Zi, Piper i Bardhë dhe Bergamot; notat e mesme janë sherebelë dhe kedri; notat bazë janë fasulja Tonka, Kakao dhe Dru Qelibari.

Parfum 100ml & Xhel dushi 100ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë