EVA DIVINA PURE HAIR COLOR 9.12 60ML | NGJYRË PËR FLOKË PA AMONIAK

Zbritje 72%
Uni CosmeticsKodi:8412261109125

Çmimi:
€0,99 €3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Divina Pure Vegan, një ngjyrë flokësh vegane që respekton flokët, njerëzit dhe mjedisin.

Përfitimet:

Mbulimi maksimal i flokëve të bardhë
Shkëlqim shtesë
Natyrisht dhe lëvizje
Stil dhe klas për violet vibrante, uniforme dhe me shkëlqim. Arrini gjithçka që ju propozoni: shkëlqyeshëm natyralisht dhe lëvizje, efekt i butë dhe përfundim i personalizuar.

Ne ishim të përkushtuar ndaj një vizioni, një qëllimi, një ëndrre, duke qenë të vetëdijshëm për realitetin dhe duke kërkuar rezultatin perfekt dhe lindi DIVINA.PURE.VEGAN; një ngjyrë e përhershme, shumë trajtuese, pa erë dhe me fuqi maksimale që i referohet mbulimit gri.

Përbërës të tillë si amoniaku, aromat artificiale, parabenët dhe silikonet, janë eliminuar, duke i hapur rrugë formulave të reja që garantojnë rehati dhe kujdes maksimal për flokët e klientit tuaj.

Mbroni dhe forconi flokët.
Pigmente të drejtpërdrejta që veprojnë në veprimin e fibrës dhe ngjyrës së pluhurit.
Veti antioksiduese, hidratuese dhe ushqyese.
Rindërtoni flokët e keqtrajtuar.
Lehtë për t'u krehur.
Ngjyra natyrale dhe me shkëlqim.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë