ESSENCE MASCARA LASH PRINCESS VOLUME 12ML | MASKARË PËR QERPIK

Zbritje 22%
UNI CosmeticsKodi:4250947501245

Çmimi:
€3,49 €4,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Harroni qerpikët fals, kjo maskara synon t'ju sigurojë një pamje mahnitëse duke përdorur qerpikët tuaj natyralë. Brusha me fibra në formë konike ndihmon në zgjatjen dhe ngritjen e qerpikëve për një pamje më të plotë dhe më voluminoze.

 • VOLUM DRAMATIK: Brusha me fibra në formë konike jep volum dramatik dhe gjatësi të skalitur PA mbetje.
 • ZGJAT TË GJITHË DITËN: kaloni ditën pa rrëmujë apo zbehje! Kjo maskarë zgjatë tërë ditën, nuk zbehet dhe nuk konsumohet, duke e bërë atë një maskarë të përsosur gjatë gjithë ditës.
 • PA MIZORI: Essence Cosmetics është e çertifikuar dhe e njohur nga PETA si një brend pa egërsi. Ne nuk testojmë asnjë nga produktet tona te kafshët.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë