CERA VE FOAMING CLEANSER FOR NORMAL TO OILY SKIN 473 ML | SHKUMË PËR PASTRIMIN E LËKURËS NORMALE DHE TË YNDYRSHME

Uni CosmeticsKodi:3337875597357

Çmimi:
€22,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

FOAMING CLEANSER për lëkurë normale në të yndyrshme nga Cerave . Xhel pastrues me shkumë për fytyrën dhe trupin për lëkurë normale deri të yndyrshme. I zhvilluar nga dermatologët, ky xhel përmban një teksturë xhel ultra të lehtë që heq sebumin e tepërt, papastërtitë dhe grimin. Ky pastrues është një produkt i rekomanduar nga dermatologu dhe është i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, intolerante dhe atopike. Përfitimet:

 • Miratuar nga Shoqata Kombëtare e Ekzemës.
 • Formulë pa yndyrë.
 • Jo komedogjen.
 • Pa parfum.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë