SILCARE SENSUAL MOMENTS HUSH HUSH PERFUME BODY LOTION 250ml | LOSION I PARFUMOSUR PËR TRUP

UNI CosmeticsKodi:5902560520279

Çmimi:
€5,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Losion Trupi i Parfumuar HUSH HUSH

Losioni i parfumuar i trupit Sensual Moments Hush Hush për shkak të përbërësve të zgjedhur posaçërisht, siguron një nivel të lartë hidratimi të lëkurës, edhe kur ajo është shumë e thatë dhe e ashpër. Pas aplikimit, lëkura bëhet delikate, e lëmuar dhe shumë e butë. Përbërësit aktivë të produktit si urea, glicerina, vitamina E dhe zbutës të përzgjedhur, kur aplikohet rregullisht, e bëjnë lëkurën elastike dhe rinore të ndjekur nga rigjenerimi dhe përmirësimi i dukshëm i pamjes. Konsistenca tepër e lehtë dhe kremoze siguron përthithje të shpejtë të locionit pa lënë një shtresë të yndyrshme në lëkurë.

Losion Trupi i Parfumuar Hush Hush Moments Sensual Moments tundon me një përbërje aromash.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë